callback

Зв'язатися з нами

відправити

Ваше повідомлення відправлено

Менеджер зв'яжеться з вами
найближчим часом

Помилка!

Ви ввели невірний код перевірки!

UA
(044) 581-20-60

ВОЛОКНА

 • Бавовна

  Бавовна

  Завдяки натуральному рослинному походженню наповнювача и структурі бавовняних волокон, вироби з бавовняним наповнювачем не електризуються, не накопичують пил та створюють комфортний температурний баланс в будь-який час року. Ці вироби мають тривалий термін служби, чудово піддаються пранню та під час використання волокна бавовни не збиваються в грудки та не скатуються.

 • Овеча вовна

  Овеча вовна

  Вироби з вовняним наповнювачем мають низьку теплопровідність, тому вироби з вовни відрізняються високими теплозахисними властивостями. Висока гігроскопічність дозволяє регулювати температуру тіла. Вироби з вовни допоможуть створити сухий і теплий мікроклімат у ліжку. Такі вироби характеризуються високою зносостійкістю, пружністю та вони не зминаються.

 • Бамбукове волокно

  Бамбукове волокно

  В нашій пропозиції присутні вироби з бамбукового волокна, які завдяки своїм властивостям стануть найкращим вибором для комфортного сну і відпочинку. Оскільки при культивації бамбука не використовуються хімікати, технологія виробництва бамбукового волокна є 100% екологічною. Бамбукове волокно дуже м‘яке і легке, і при цьому міцне волокно, відмінно вбирає надлишок вологи, характеризується високою повітропроникністю, а також сприятливо впливає на шкіру і м‘язи людини. Одними з найважливіших його характеристик є його гіпоалергенні, природні антибактеріальні та протимікробні властивості.

 • Штучний лебединий пух

  Штучний лебединий пух

  Вироби, наповнені штучним лебединим пухом, дуже ніжні та комфортні для сну. Товщина такого волокна в 10 разів менша звичайного силіконового волокна, що надає виробом повітряності та легкості, у людини з‘являється відчуття сну на хмарці. Їх можна прати. Цей наповнювач виготовляється виключно з високоякісного волокна первинної обробки, він гіпоалергенний, гігроскопічний, має відмінні термофункції, не поглинає сторонні запахи, приймає будь-які форми, але при цьому швидко відновлює первинну форму.

 • Силіконізовані поліестерові кульки

  Силіконізовані поліестерові кульки

  Наповнені силіконізірованими поліестеровими кульками вироби чудово тримають форму та легко відновлюють її після деформації, вони еластичні, пружні, легкі та антиалергічні. Повітряні канали забезпечують відмінну циркуляцію повітря, завдяки чому забезпечується абсолютний комфорт під час сну. 

 • Силіконізоване поліестерове волокно

  Силіконізоване поліестерове волокно

  Вироби з силіконізованого поліестерового волокна характеризуються рівномірністю по товщині, високим коефіцієнтом відновлюваності та формостійкості, високим теплозахистом, доброю гігроскопічністю, м‘якістю та легкістю. Ці виробі чудово підходять для алергіків. Також вони легко перуться та швидко сохнуть.