callback

Зв'язатися з нами

відправити

Ваше повідомлення відправлено

Менеджер зв'яжеться з вами
найближчим часом

Помилка!

Ви ввели невірний код перевірки!

UA

Тест подушок

Протестуйте подушку, або як вибрати свою ідеальну подушку


Сон - це не тільки відпочинок, а й важливе відновлення вашого організму. Недосипання і поганий сон може привести до втоми, дратівливості і навіть проблем зі здоров'ям. Щоб цього уникнути, вчені рекомендують дотримуватися кількох простих правил, наприклад, лягати і вставати в один і той же час, не переїдати перед сном, але що найголовніше, вибрати зручні постільні приналежності.

Дуже важливо для здорового сну і здоров'я шийного відділу хребта правильно підібрати подушку, причому, цей момент дуже індивідуальний. Одним підходить подушка жорсткіше, іншим - м'якше, хтось віддає перевагу добре наповненим подушкам, інші – воліють спати майже на плоских. Ми, як виробник, пропонуємо Вашій увазі дуже великий вибір подушок, з різними наповнювачами, з різних тканин, з різним об'ємом наповнення. І якщо Вам складно зробити вибір, а також хочеться відчути підходить Вам чи ні дана подушка, тоді компанія Руно пропонує для Вас нову послугу - тестування подушки!

Як протестувати подушку?

Щоб протестувати подушку, в першу чергу Вам необхідно вибрати подушку, яку Ви б хотіли спробувати. Потім все дуже просто:

  • Щоб взяти подушку на тестування, Вам необхідно залишити заставну вартість цієї подушки.
  • Подушку можна тестувати протягом 2 днів. Прати подушку забороняється.
  • Після повернення подушки, заставна вартість повертається.
  • Якщо Ви живете не в Києві, ми можемо відправити подушку Новою Поштою (відправка за рахунок клієнта). Застава в цьому випадку оплачується на картку ПриватБанку.

У разі додаткових питань, Ви завжди можете звернутися до наших консультантів по телефону +38 (044) 581-20-60 або +38 (050) 315-58-14.

ТМ Руно - Ваші сни завжди будуть кольоровими!