callback

Зв'язатися з нами

відправити

Ваше повідомлення відправлено

Менеджер зв'яжеться з вами
найближчим часом

Помилка!

Ви ввели невірний код перевірки!

UA
(044) 581-20-60

Подушка з кукурудзяним волокном CORN

21.04.2017
Подушка з кукурудзяним волокном CORN

Шукаєте щось новеньке? Але при цьому надійне та якісне?

Тоді зверніть увагу на нашу новинку - подушку з кукурудзяним волокном Corn. Подушка розміром 50х70 см, з висотою. Всередині подушка наповнена наповнювачем, який має ефект Memory і до складу якого входить 50% кукурудзяного волокна і 50% силікону.

Кукурудзяне волокно - іноваційна, натуральна біологічна сировина, яка виготовляється з кукурудзи. За даними численних лабороторних досліджень Oeko-Tex ® Standard 100, волокно кукурудзи - одне з найбільш гіпоалергенних природніх матеріалів, що робить його ідеальним наповнювачем для подушок та ковдр і забезпечує Вам безпечний сон.

Високі показники гігроскопічності дозволяють волокну кукурудзи швидко вбирати вологу. В результаті в ліжку підтримується оптимальний для вашого комфортного відпочинку і сну гідро-тепловий баланс.

Вироби, виготовлені з волокна кукурудзи, мають такі характеристики, як м'якість, легкість та пружність. Завдяки делікатності кукурудзяного волокна, постільні приналежності порадують вас надзвичайним комфортом під час сну. А еластична та упруга структура цього природного матеріалу дозволяє виробам швидко повертати свою форму навіть після сильних деформацій.